YouTube Beğenmediklerinizi Satın Alın

Öne geçmek için YouTube beğenmedikleri satın alın ! YouTube videolarınızı YouTube’da popüler hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaç kişinin içeriğinizden hoşlanmadığını gösteren bir ölçüm olan, neden beğenmeme satın almanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Sıkı çalışmanızı “keyifsiz” göstermekten korkabilirsiniz. Bunun önemli bir risk gibi göründüğü konusunda hemfikiriz, ancak faydası daha önemli. 

YouTube, videoları görüntüleme sayıları, beğeniler, beğenmemeler, ortalama izlenme süresi ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı kriterlere göre sıralar. Bunların hepsi, videonuzu arama sonuçlarında üst sıralara taşıyacak kritik ölçütlerdir. Bu nedenle, mükemmel bir sosyal medya pazarlama stratejisi planlamanıza yardımcı olacaktır.

Bir video çok beğeni alırsa mükemmel görünür. Ancak, binlerce beğeni ve sıfır beğenmeme olduğunda organik görünmeyecek. Videolarınıza beğeni geliyorsa, bu beğenilerin organik görünmesi için YouTube dislike da almanız gerekiyor. Ayrıca beğeni almakta zorlanıyorsanız bunun için de bir hizmet sunuyoruz; ” YouTube beğenileri satın al ” seçeneğini deneyin.

YouTube Dislikes satın almak için en iyi yer neresidir?

YouTube beğenmeme içeriklerini sitemiz InstaFollowers’tan satın alabilirsiniz. Daha önce paylaşılmış videolara dislike alabilirsiniz. Hizmetimiz güvenli ödemeyi garanti eder. %100 güvenlidir; kredi kartı bilgileriniz şifrelenir ve personelimiz tarafından dahi görülmez. Ödeme işleminin ne kadar kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız. Bu yüzden YouTube beğenmeme satın almak için en iyi sitedir.

YouTube Dislikes Satın Almadan Önce Neleri Bilmeniz Gerekir?

YouTube videoları, beğenme ve beğenmeme dışında bazı gereksinimleri karşılamalıdır. Beğenmediklerinizi satın almadan önce şu adımları takip etmeye çalışın:

  • Videolarınız YouTube’un kullanım koşullarına uygun olmalıdır.
  • Videolarınız ne kadar çok izlenirse, sıralaması o kadar yüksek olur.  Bu nedenle, YouTube arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak istiyorsanız videolarınız için YouTube izlenmeleri satın almayı düşünebilirsiniz  .
  • İnsanların içeriğinizi izlemeye devam edebilmesi için içeriğinizin yüksek kalitede olması gerekir.
  • Ortalama süre hedef kitlenize bağlıdır, ancak genellikle hayran kitleniz büyüdükçe artar.
  • Videolarınızı ve kanalınızı daha fazla kişinin keşfetmesini sağlamak için videolarınızı YouTube reklamları aracılığıyla tanıtabilirsiniz.
  • Her zaman kanalınız için abone kazanmayı hedefleyin. Ne kadar çok aboneniz varsa, videolarınız o kadar yüksek sıralanır.

Ayrıca, YouTube beğenmeme satın alarak bazı videoların YouTube arama sonuçlarındaki sıralamasını düşürebileceğinizi unutmayın. Diğer videoların sıralamasını yükseltmek için bu stratejiyi bazı videolara uygulamanız gerekebilir. 

InstaFollowers olarak sizlere abone, izlenme, beğeni, beğenmeme gibi sıralamalarınızı olumlu yönde etkileyebilecek YouTube hizmetleri sunu.

YouTube Dislikes Satın Aldığınızda Ne Olur?

Beğenmeyenlerin olması, etkileşim oranı artışı açısından beğenilerin aynısını etkileyecektir. YouTube algoritması beğenileri ve beğenmemeleri eşit olarak görür. Olumlu olsun ya da olmasın, takdir edildiğiniz anlamına gelir. İnsanlara kendiniz ve hizmetiniz hakkında konuşturabiliyorsanız başarılısınız demektir. Beğenmeme sayısıyla videolarınızın popülaritesi artacak. YouTube beğenmemelerini veya Shorts beğenmemelerini satın almanın bir diğer avantajı da YouTube’un bunları algılayamamasıdır.

Herhangi bir hizmet satın almadan önce videonuzun nasıl olduğunu analiz etmeniz yardımcı olacaktır. Yeterince beğeni alamıyorsanız, daha fazla dislike almanız pratik değildir. İlk olarak, çok sayıda beğeni alın; ancak o zaman beğenmediklerinizi satın almayı düşünün. Organik olarak beğeni alamıyorsanız YouTube beğenisi de sunuyoruz.

Beğenmemek Nedir? O nasıl çalışır?

Her YouTube videosunun altında, beğenme ve beğenmeme simgeleriyle birlikte bir beğenme ve beğenmeme düğmesi vardır. Bir videoyu beğenmediyseniz, beğenmeme butonuna basabilir ve içerik hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. Adı ‘Beğenmeme’ olsa da, yine de etkileşim oranı metriği olarak kabul edilir ve videolarda toplam etkileşim açısından faydalıdır.

Birçok YouTuber, hesapları, videoları ve kısa videoları için YouTube’da beğenilmeyen içerikler satın alır. Bunu videolarınız için de yapabilirsiniz. Olumsuz görünen hoşlanmadıklarınızı düşünmeyin; sadece etkileşim oranı avantajlarına odaklanın. Beğenmeme oranı videonuzun izlendiğinin bir göstergesidir. Bu nedenle, YouTube videolarınız için beğenmeme satın almak kullanışlıdır. Bu işlemi otomatik bir hizmet olarak sunuyoruz ve aynı anda binlerce dislike gönderebiliyoruz. YouTube beğenmeyenleri hemen satın alın!

Beğenmediklerinizi Satın Almak Zararlı mı?

Tabii ki değil! Bazı beğenmemelere sahip olmak, hesabınıza özgünlük katar. YouTube hesabınız için beğeni satın almakla aynı etkiyi sağlar. Tonlarca beğeni satın aldıysanız, bazı beğenmeme satın almayı da düşünün. Böylece beğeni/beğenmeme oranı dengeli görünecektir.

Hesabınız için dislike satın almanızda bir sakınca yoktur. Aksine avantajlı olabilir. Pek çok beğeniyi bazı beğenmemelerle karıştırmanızı öneririz. Örneğin 10.000 beğeni satın alıyorsanız, YouTube arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırken doğal görünmek için 1000 beğenmeme de satın almalısınız. Hesabınız için çok daha uygundur.

YouTube Beğenmemelerini Nasıl Satın Alabilirim?

Aşağıdaki adımları uygulamadan önce, YouTube Shorts için beğenmeme satın alabileceğinizi unutmayın. YouTube beğenmeme satın almaya hazırsanız şu talimatları izleyin:

  1. Verilen kutuya, beğenmediklerinizi eklemek istediğiniz video bağlantısını girin.
  2. Bir sonraki kutuya kaç tane beğenmeme satın almak istediğinizi (örneğin 10000 beğenmeme) girin.
  3. Maliyeti kontrol edin ve ödeme ekranına gitmek için “Sepete Ekle” veya “Şimdi Satın Al” düğmesine tıklayın.
  4. Ödemeyi güvenli bir şekilde tamamlayın.

Satın aldığınız beğenmemeler, ödeme onayından sonra belirtilen süre içinde gönderilecektir. Ödemenizi kredi kartı veya PayPal ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Hem ucuz hem kaliteli hizmet veriyoruz. Bu hizmetle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, WhatsApp müşteri hizmetleri aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. YouTube aboneleri satın almayı da düşünebilirsiniz .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top