Twitter Gösterimleri Satın Alın

Daha yüksek etkileşim oluşturmak için Twitter gösterimleri satın alın . Basitçe söylemek gerekirse, Twitter izlenimleriniz, insanların tweetinizi kaç kez gördüğünü gösterir. Başka bir deyişle, 500 gösterim = tweet’iniz 500 kez görüntülendi.

Özellikle, Twitter izlenimlerinizin ölçüsü, tweet’inizi üçüncü taraf platformlar (örn. Hootsuite veya Sprout Social) aracılığıyla kaç kişinin gördüğünü veya bir web sitesinde yayınlanan tweet’inizi kaç kişinin gördüğünü yansıtmaz.

Ama – elbette bir ama var! – Bu tweetinizi 500 kişinin gördüğü anlamına gelmez. Bu, tweetinizin 500 kez görüntülendiği anlamına gelir ve bu, tweet’inizi her biri beş kez 100 kişinin gördüğü anlamına bile gelebilir.

Neden Twitter İzlenimleri Satın Almalısınız?

Hedefiniz dijital pazarlamada başarıya ulaşmaksa Twitter’da güçlü olmalısınız. Twitter’da başarılı olmanın kilit değerlerinden biri, gösterimlerinizi yüksek tutmaktır. Gösterim değeri, bir gönderinin kaç kez görüntülendiğini gösterir. Bununla birlikte, bu bilgi yalnızca erişimin ne kadar yüksek olduğunu biliyorsanız anlamlı hale gelir. Bir şirketiniz olmasa bile tüm bu ölçümleri görmek için Twitter hesabınızı bir işletme hesabına dönüştürmenizi önemle tavsiye ederiz.

Bu şekilde Twitter, tweet’lerinizle ilgili birçok istatistiği görmenize olanak tanır ve bu, hedef kitlenizin ne tür içerikleri sevdiğini daha iyi anlamanız için son derece yardımcı olabilir. Çok sayıda izlenime sahip olmak, algoritmaya tweet’lerinizi artırmasını söyler ve çok sayıda beğeni, takipçi vb. alırsınız. Popüler bir Twitter kişiliği olabilirsiniz.

Muhtemelen Twitter’da popüler olmanın sizi marka anlaşmaları imzalamaya ve dijital pazarlama kapıları açmaya yönlendirebileceğini biliyorsunuzdur. Ünlü olmak ve Twitter’dan para kazanmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız InstaFollowers’tan Twitter izlenimleri satın almalısınız.

Twitter Gösterimleri ve Erişim Arasındaki Farklar Nelerdir?

Twitter gösterimleri ve erişimi konusunda kafanız mı karıştı? iyice anlatalım. Gösterimler, tıklanıp tıklanmadığına bakılmaksızın gönderilerinizin toplam görüntülenme sayısını gösterir. Reach ise içeriğinizi gören kişi sayısını gösterir.

Tweetinizin erişiminin 500 (tweetinizi görüntüleyen kişi sayısı) değeri gösterdiğini, ancak gösterimlerin 1500 olduğunu varsayalım. Bu gibi durumlarda Twitter algoritması, tweet’in kullanıcı başına birden fazla görüntülenmesi durumunda potansiyeli olan bir içerik olduğunu düşünür.

Algoritma, bu içeriği Twitter Önerilerinde tanıtacak ve sizi tanımayan birçok kişinin tweet’inizi keşfetmesini sağlayacaktır. Bu sayede Twitter, insanları memnun edecek ve uygulamada uzun zaman geçirmelerini sağlayacak ve karşılığında organik görünürlüğünüz, beğenileriniz ve takipçileriniz artacaktır.

Gördüğünüz gibi Twitter’daki izlenimler oldukça önemli. Twitter gösterimleri satın alarak süreci hızlandıracaksınız. Twitter’ın algoritmasını kullanarak doğrudan organik izleyici çekiyor. Öyleyse neden denemiyorsun? Hesabınızı hemen büyütmek için InstaFollowers’tan Twitter Gösterimleri alın.

Twitter Gösterimleri Nasıl Satın Alınır?

Gerçek ve aktif Twitter izlenimleri satın almak çok kolay ve ucuzdur. Hizmetlerimiz güvenli ve kullanıcı dostudur. Bu yüzden asla şifrenizi istemiyoruz veya size herhangi bir anket yaptırmıyoruz. Bu nedenle süreç süper hızlı ve kolaydır. Twitter izlenimlerini satın almak için aşağıdaki kılavuzu adım adım izleyin:

  1. Tweetinizin bağlantısını belirlenen kutuya yapıştırın. 
  2. Aşağıdaki kutuda lütfen satın almak istediğiniz gösterim sayısını tanımlayın.
  3. “Şimdi Satın Al” seçeneğine tıklayın ve ödeme ekranına ilerleyin.
  4. PayPal hesabı veya kredi kartı ile ödemeyi güvenli bir şekilde tamamlayın.

Satın aldığınız yeni Twitter gösterimleri mümkün olan en kısa sürede aktarılacaktır. Umarız hizmetlerimizi beğenirsiniz. Herhangi bir sorun veya sorunuz için lütfen 7/24 çevrimiçi WhatsApp müşteri hizmetleri desteğimize başvurun. Hizmetimizi beğendiyseniz, Twitter beğeni satın alma gibi diğer Twitter hizmetlerimizi de beğenebilirsiniz . 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top