SEO Rapor Hizmetlerini Satın Alın

Bir SEO stratejisi belirlediyseniz, onu takip etmenin en iyi yolu raporları analiz etmektir. Sonuçları yaratıcı bir şekilde analiz edebiliyorsanız, web sitenizin optimizasyonu için daha iyi bir plan bile yapabilirsiniz. Bu nedenle bir SEO raporu büyük önem taşımaktadır. Elbette, SEO stratejinizin kesin sonuçlarını görmek için yüksek kaliteli bir rapor almalısınız. Ancak, tüm SEO Checker web siteleri size istediğiniz raporu veremez. Raporlama formatlarında bazı eksik bilgiler olabilir. Yine de web siteleriniz için anlaşılması kolay ancak ayrıntılı raporlar sunuyoruz.

Web siteniz için bir SEO planı başlattığınızda, çalışma periyodik olarak raporlanacaktır. Profesyonel bir SEO ekibi ile çalışıyorsanız bu raporları sayısal verilere göre analiz etmek onların işidir. Daha sonra ekip sonuçlara göre aksiyon alır ve işin takibini yapar. 

Daha önce de belirttiğimiz gibi en iyi ve en gerçekçi sonuçlara ulaşmak için doğru kaynakları kullanmak çok önemlidir. Bu nedenle, SEO çalışmalarınızı analiz etmek için en kaliteli kaynaklara sahibiz. Kullandığımız SEO rapor araçları Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog’dur. Bu dört araç, web sitesi analizinde ve SEO sıralama raporlarında en doğru olanlardır. Ayrıca kullanımı kolay rapor şablonları sunarlar.

Neden SEO Raporu Almalısınız?

Bir SEO raporu, web sitenizin SEO araçlarının sunduğu bilgilerdir. Web sitenizin SEO açısından ne durumda olduğunu görmek istiyorsanız, gelecekteki stratejileriniz hakkında fikir sahibi olmanız için bir rapor size iyi gelecektir.

Ancak dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var. Bunlardan biri, gerçekçi sonuçlara sahip bir rapor almak için doğru kaynaklara sahip olmaktır. Diğeri ise sonuçları en profesyonel şekilde analiz edebilmektir.

SEO stratejinizi geliştirmek istiyorsanız, bir web sitesi kontrol aracı yeterli olmayacaktır. Gerçekçi bir raporun sonuçlarını profesyonel bir gözle analiz etmek yüz kat daha iyidir. Bu nedenle, web sitenizdeki raporu analiz ederken size profesyonel deneyimimizi sunuyoruz. 

Bir SEO Raporunda Neler Görebiliriz?

Bir SEO raporunda görmek istedikleriniz, SEO stratejinizin amacına göre farklılık gösterir. Ancak insanların bir raporda görmek isteyeceği bazı temel şeyleri sayabiliriz. 

SEO denetim raporu ile web sitenizdeki sorunları tespit edebilirsiniz. Bu sayede SEO’nuzu kötü yönde etkileyebilecek teknik sorunları görebilirsiniz. 

Sahip olduğunuz backlink türlerini görebilir, zararlı olanları tespit edebilirsiniz. 

Site hızınızı , etki alanı ölçümlerinizi ve SEO hatalarınızı içeren SEO sağlığı , bir web sitesi analiz raporunda görülebilir. 

Tabii ki, SEO’daki en önemli şeylerden biri sıralamadır. Sıralamaları ve nasıl değiştiklerini görebilirsiniz. 

Hangi sayfaların organik trafik çektiğini, hangi sayfaların trafikten yoksun olduğunu görmek mümkündür. 

Satışlarınız ve olası satışlarınız nedeniyle web sitenizin yatırım getirisini de görebilirsiniz. 

InstaFollowers’tan SEO Raporu Nasıl Alınır?

Kullandığımız araçlar ile size detaylı bir rapor sunabiliriz. Raporlama hizmetlerimizden faydalanmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 1. Soldaki ilk kutuya web sitenizin URL’sini girin.
 2. Ardından, hedeflenen anahtar kelimelerinizi sağdaki ikinci kutuya girin. 
 3. Kutuları bitirdikten sonra lütfen hangi araçtan rapor almak istediğinizi seçin.
 4. Raporunuz için teslim süresini seçin.
 5. SEO uzmanlarımız daha sonra web sitenizi inceleyecek ve web sitenizin güçlü ve zayıf noktaları, sorunları ve çözümleri hakkında sizi bilgilendirecektir.

Sağlanan SEO raporu ile geleceğe yönelik SEO stratejileriniz hakkında kararlar alabilirsiniz.  

SEO Raporu Almanın Avantajları Nelerdir?

Web siteniz için bir SEO raporu almak, çabalarınızın sonucunu net bir şekilde görmenin en iyi yoludur. Web sitenizin geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında fikir verebilecek SEO raporunun birçok önemli yönünü analiz edebilirsiniz. Bakalım nelermiş;

 • Hataları tespit etmek

Web sitenizde meydana gelen sorunları görerek daha fazla zaman kaybetmeden hemen müdahale edebilir ve hataları düzeltebilirsiniz. 

 • Geri bağlantıları analiz etme

Backlink analizi web siteniz için çok önemlidir. Zararlı olanları kontrol etmek ve tespit etmek ancak detaylı bir SEO raporu ile mümkündür. 

 • SEO sağlığını kontrol etme

SEO çabalarınızın nasıl bir fark yarattığını belirlemek için web sitenizin SEO sağlığını SEO raporundan kontrol edebilirsiniz. Bu SEO raporu aracılığıyla web sitenizin hızını ve herhangi bir teknik sorunu kontrol edebilirsiniz. 

 • Sıralama/hacim ilerlemesini analiz etme

Aldığınız SEO raporunda web sitenizin sıralamasını ve en çok kullandığınız anahtar kelimelerin ilerleyişini analiz edebilirsiniz.

 • Organik trafiği kontrol etme

Yüksek organik trafik almak birçok web sitesinin ana hedefidir. Hiç uğraşmadan aldığınız SEO raporu sayesinde web sitenizin aldığı organik trafiği kontrol edebilirsiniz. 

 • yatırım getirisi

SEO raporundaki ROI metriği ile SEO çabalarınızın nasıl sonuç verdiğini görebilirsiniz. 

 • Gelen bağlantı kurma

Bağlantılar, SEO’nun ana bileşenleridir. Gelen bağlantılarınızı SEO raporunda görebilirsiniz.

 • Başlıca yazılım sorunları

SEO ile büyük yazılım sorunlarını tespit edebilir ve hemen düzeltebilirsiniz.

Sonuç olarak, paranızı çeşitli araçlara harcamak yerine, hepsi bir arada SEO raporu alabilir ve rakiplerinizden daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. InstaFollowers’tan bir SEO raporu almak daha ekonomiktir ve daha az çaba gerektirir. Birden çok araçla paranızı çarçur etmek yerine, bir SEO raporu satın alın ve avantajlardan yararlanın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top