Şafak Sözleri, Asker Şafak Sözleri, Atarsa Şafak Sözleri

Şafak 42 Rabbim ayırma bizi. Ne G3, Ne Mg3, Şafak sadece 3 Ne ilişki ne flört Atarsa 04 Ne ip, ne top şafak 57 Sinop. Ne çay, ne dere şafak 53 Rize.

Şafak 39, torun biz artık yokuz. Ne koyun ne at, şafak 60 Tokat. Ne Uefa ne Fifa, şafak 63 Urfa. Ne duvar, ne tavan, şafak 65 Van. Şafağımın 4’,ü doğan güneşi gördü. Ne para ne takas, Şafak 58 Sivas. Atarsa altı, haftaya evde kahvaltı. Ne han, ne kale, şafak 71 Kırıkkale. Şafak 3, ayıramaz bizi hiç bir güç. Ne prens ne peri, şafak 38 Kayseri. Şafak elli, gideceğimiz gün belli. Ne köşk ne saray, şafak 68 Aksaray. Ne bahçe ne orman, Şafak Sözleri şafak 70 Karaman. Ne sevgili Ne flört, şafak sadece 4 Ne albay, ne yarbay. Alayına baybay… Ne Lefkoşa ne Girne, şafak 22 Edirne. Ne hikâye ne şiir, şafak 50 Nevşehir.

Şafak 52 Ordu, gidiyoruz teskereye doğru. Şafak oldu elli iki, içim içime sığmıyor ki. Şafak bitince eve dönüşünü beklerim askerim. Üç günlük dünya dediler 180 günü kitlediler. Hokus pokus sadece 9, 9 gün sonra yokuz ? Vatan bize, Kozan size, kızlar Allah’ a emanet. 180 gün VATAN için. Gerisi senin için bir tanem. Şafak oldu 06, dön gel sevdiğim gözüm yolda kaldı. Bir insan günleri sayıyorsa, ya mahkûmdur ya asker. Bugün geldik Hatay’a, Şafağı bitiriyoruz gün saya saya, Şafak değil, sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bir tanem. Şafak ne kadar zengin olursa olsun, bir gün fakirleşmeye mahkûmdur. Ülkümüz göklerde dalgalanan sancak, Allah’ın huzurunda eğiliriz ancak. Aydın’a ettik veda Artvin’e merhaba kavuşacağız artık sekiz gün sonra. Askerimi çok özledim ne bilsin eller, tezkere yaklaştı geçmiyor günler. Doğan her güneş gençliğimin kaybıysa, batan her güneş şafağımın kaybıdır. Dedenin şafağı azalır, torunun gözü kamaşır, ağlama torun şafak sana da yaklaşır. Geldik gördük gidenleri, dedelerden öğrendik görevleri, 06 olmuş şafak, bizde olduk dedeleri. Şafak bugün Siirt’te gezeriz eğleniriz ilden ile verselerde teskere; gitsek artık evimize. Hiç bir plaka mutluluğumuza kaç kilometre kaldığını yazmaz ama yola çıktık 30 gün sonra mutluluğumuzu bulacağız. İlk başlarda kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır. Gel teskere gel, gönlümüz seninle.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top