Rüyada Abdest Görmek

Rüyada abdestin tamamlanmaması mevcut sıkıntıların bir süre daha devam edeceğinin göstergesidir.

Rüyada namaz kılmak gayesiyle abdest almak korkudan emin olacağınıza, Allahu Teala’nın himayesine işaret eder.

Rüyada abdest alıp namaza durmak gam ve kederden kurtularak Allah’a hamd etmeye delalet eder. Rüyada abdest üstüne abdest almak ziyade nurlanmaya ve aydınlık bir gönüle işaret eder.

Rüyada meyve suyu gibi kendisiyle abdest almanın caiz olmadığı şeylerle abdest almak arzu edilen şeyin gerçekleşmemesine işaret eder. Abdest almak isteyip de su bulamamak istenen şeyin güçlüğüne delalet eder.

Rüyada boy abdesti almak güzelliğe, Allahu Teala Hazretleri tarafından korunacağına işarettir. Rüyada boy abdesti almak gerektiren bir durumda sadece namaz abdesti almak çetin bir işe girmeye işaret eder.

Rüyanızda sıcak su ile abdest aldıysanız kedere ve hastalığa, hamam ve sokak gibi yerlerde abdest almak yüz kızartıcı bir duruma, gizlenen sırların açığa çıkmasına işaret eder.

Yatakta uzanır vaziyette abdest almak eş ve dostundan ayrılmaya delalet eder. Oturduğu odada abdest almak artık orada oturmayacağınıza başka bir yere taşınacağınızın göstergesidir.

Deniz kenarında yahut çöplük gibi yerlerde abdest almak üzüntüden kurtulmaya ve hastalığın geçmesine, uzun süredir beklenen günlerin geleceğinin habercisidir.

Abdest suyundan içmek hayır ve iyiliğe, korkudan emin olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete delalet eder.

Rüyada abdest alan birini ferahlamış görmek, o kişinin o dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir. Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

Rüyada abdest alırken suyun berraklığından etkilendiğini görmek genellikle ferahlamaya işaret eder. Rüyada deniz suyu ile abdest almak rüyada ileri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur.

Kişi rüyasında temiz bir su ile abdest alıyorsa amacına kavuşur. Eğer abdest tamamlamazsa rüyayı gören kişi amacına kavuşamaz. Soğuk bir mahzende abdest alan çalınan eşyasını bulur.

Rüyada abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur. Tüccar olan kimsenin rüyada abdest alıp namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına işaret eder. Rüyada abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

Bir kimse rüyasında abdest almaya uygun (caiz) olan bir su ile abdest aldığı halde, ikinci bir defa daha abdest aldığını görse, o kimsenin gönlünün aydınlanacağına delalet eder. Çünkü abdest almak nurdur.

Rüyasında temiz bir su ile abdest aldığını gören kimse isteklerine kavuşur, eğer abdestini tamamlayamazsa bu rüya aksine yorumlanır.

Rüyada sudan gayri şeylerle abdest aldığını görenin rüyası onun borçlanacağına delalet eder.

Rüyada namaz kılarken aynı zamanda da abdest aldığını gören kimse, düşmanından halas olur. Rüyada soğuk ve karanlık bir yerde abdest aldığını veya gusül ettiğini görmek, çalınan eşyasının bulunacağına, abdest alıp da namaza durduğunu görmek üzüntüden kurtulacağına delalet eder.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top