Kocaya Güzel Sözler

Seni her düşündüğümde bir şarkı çalıyor zihnimde sana dair, gülüşüne dair, aşka dair… Ellerin iyi ki ellerim sevgilim, kalbimin en güzel yeri hep senin, canım eşim. Ben seninle öğrendim hayatın zorluklarına göğüs germeyi, iyi ki sen, yine olsa yine sen demeyi… Diyorum ki bir çift göz beni benden alan, kalbimin çarpıntısıyla aşkını yaşatan, biliyorum ki bana hep iyi geldiğin için dünyanın en şanslı kadını benim. Sabah akşam bir gülüşün bana dünyalara bedel. Hayat ışığım canım eşim.

Hiçbir zaman yalnız değilsin kocacım. Duam seninle, kalbim seninle; ben her şeyimle seninleyim. Biz sevdik mi yer oluruz. Biz sevdik mi sel oluruz. Biz sevdik mi lâl oluruz. Biz sevdik mi “can” oluruz. Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim… Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun. Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım. Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım.

İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam. Seni bana verdiği Yüce Mevlama ne kadar şükürler etsem azdır. Senin gibi biriyle evlenmek benim için en büyük lütuftur. Ben seni her zaman seveceğim, bu dünyadan da ahiretten de seveceğim. Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top