Kıskanç İnsanlara Sözler, Fesat İnsanlara Sözler

Başkasını kıskanarak kendine hakaret etme! Kıskanç bir kadından daha yaratıcısı yoktur. Çekemiyorsan bir bardak su iç, olmadı bir soda aç. Kıskanç insan hiçbir zaman rahat ve huzur yüzü görmez. Meyveli soda getir Sebastian, beni hazmedemeyenler var.

İyi ki hayallerimizi görmüyorlar… Yoksa onu da kıskanırlar! Başkalarını kıskanarak kendine hakaret etme. Omar Suleiman Arkadaşını kıskanmayı bıraktığın zaman kendin olabilirsin. Kıskançlıkla alakası yok, benim olanın hayalini kuramazsınız! Bizi kıskananların sayısı, becerilerimizi doğrular. Oscar Wilde Başkalarının yaptıkları güzel şeylere katlanamamak çekememezliktir. Otopsi raporunda, kıskançlığından öldü, yazacak insanlar tanıyorum. Kıskanç olan, düşmanına kötülük eder gibi kendine kötülük eder. Demokritos Kendilerinden başkalarını düşünmeyen insanlar kıskanç olurlar. La Cordaire Fesat İnsanlara Sözler Beni çekemeyenler besmele çeksinler. Yola gelemediler bari imana gelsinler. Kafayı kıskançlıkla, çekememezlikle, dedikoduyla bozmuşsunuz. Kahve için kahve! Haset insanların duyguları içinde en can sıkıcı ve devamlı olanıdır. Francis Bacon Kıskançlık, daima sevgiyle birlikte doğar, ancak her Kıskanç İnsanlara Sözler zaman sevgi öldükten sonra ölmez.

Yaşımız büyüdükçe hayallerimiz küçülüyor hayallerimiz küçüldükçe kıskançlıklarımız büyüyor. Erkek kıskanırsa kadının hoşuna gider ama kadın kıskanırsa felaketi beklemek bile gerekmez. Kıskançlık yeri gelir insanları küçüktür, yeri https://www.neguzelsozler.com gelir alçaltır. Ama yükselttiği görülmemiştir. Yanımda olmadığın halde kıskanıyorlar bizi! Birde yanımda olduğunu düşünsene, delirtiriz milleti! Benden nefret edenlerden nefret edecek vaktim yok. Çünkü ben, bana değer verenleri sevmekle meşgulüm. Kıskanç insan, başkalarını küçük düşürmek isteğiyle kendini gözden düşüren zavallıdır. Archibald Rutledge Çekemeyenlere Sözler Beni çekemeyenler lütfen daha fazla çekemeyin. Size rahatsızlık vermek, sizin aksine benim hoşuma gidiyor. Mutluluğumuzu çekemeyen insanların hakkımızda ki düşünceleri hiçbir zaman umrumda olmadı. Dün de bugün de. Başkasının kısmetine haset etmek en büyük cahilliktir. Senin kısmetin başkasına, başkasının kısmeti sana geçmez. İçten içe bizim aşkımızı kıskanan, başarılarımızı çekemeyen insanlar var şu hayatta. Onlara da üzülüyorum. Yazık.

Dünyadaki tüm insanların kıskançlık damarı sende toplanmış sanırım. Bu kadar kıskançlığın başka bir açıklaması olamaz. Bazı şeyleri çekemeyen insanlara cevap vermemek kadar güzel bir şey daha yok, biraz da şu taraflara doğru kıskan hadi bakalım. Seni sevmeyen, seni beğenmeyen, seni çekemeyen insanlar olduğunda daha çok sev kendini. Çünkü sen olmak istiyorlar. Çünkü hiçbir zaman sen olamayacaklar. Beni çekemeyen arkadaşlarıma sesleniyorum. Bir şey sorduğumda “yani şey sen bilirsin” derken içinizdeki kıskançlık fırtınaları kulağımı çınlatmıyor mu sanıyorsunuz? Siz de Kıskanç İnsanlara Sözler eklemek yada sayfamız hakkında yorum yapmak istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top