Kısa Sözler

Özlеmеk nе kötü şеy. Sеvеn insan vazgеçmеz. Sеvеsi yokmuş, napalım. Kеşkе hеp yanımda olsan. En çok kokusu özlenirmiş.
Yanacak canım kalmadı benim. Sen benim ait olduğum yersin. Sonra bi gülümsedi, ben iptal. Sonuç; ben şair oldum, sen şiir. Ben, yine sana. Ben, hâlâ sana. Hiç nefret ede ede sevdiniz mi? Bana kimse değil, sen lazımsın. Hani canının içi, her şeyindim? Mesafeler diyorum, olmamalılar. Sen, özlenecek en güzel şeysin.

Önce hayaller ölür, sonra insan. Sevmek seninle anlam kazanmıştı. Seni anlatıp duruyorum insanlara. Her şey neye layıksa ona dönüşür. Sustuysam, Rabbime bırakmışımdır. Çocuktum, mutluydum, sonra geçti. Hiç bu kadar susmak istememiştim. Ne büyük çaresizlikmiş sensizlik. Kısa Laflar Hep çalışmadığım yerden üzüyorlar. Onu özlemek de sevmek kadar güzel. Hepimiz çok sevdik, hangimiz mutlu? Ne güzel de yazmıyoruz birbirimize. İnsan en çok sevdikleriyle sınanır. İçinde sen olan her Kısa Sözler şeyi sevdim ben. Önemsedikçe yitirdiğim insanlar var. Yeniden yaşamak istediğim anlar var. Bir kere güldü, konu nerelere geldi. Fotoğrafların hiç bir şeye yetmiyor. Gece olunca bir sessizlik, sensizlik. Gel ki, anlam kazansın bekleyişlerim. Kalbimdeki yerine hiç ihanet etmedim. Bağıra bağıra susmak neymiş öğrendim. Gülünce nasıl seviniyorum güldün diye.

Anlamlı Kısa Sözler Umut edecek yüzüm de, gücüm de kalmadı. Hayat, sensizliğe alışmak için çok kısa! Her şeyim ne kadar senden ibaretmiş meğer. Artık çok yoruldum; herkesten, her şeyden. Umursamaz tarafıma denk gelme, incinirsin. Ve maalesef, gönül talan. Unutmak! İşte en iyi intikam! Zorlayınca olmaz, nasipse olur. Yanlışım varsa, yanlışın vardır. Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk. Dert, daima insana yol gösterir. Biz uzaktan sevmelerde birinciyiz. Allah biliyor ya, güzel sevmiştim. En güzel kavga sarılınca bitendir. İlahi adalette zaman aşımı yoktur! Zorsa sev, ama sevmiyorsa zorlama. Yanında olamasam da hep seninleyim. Git, varsın seni eller mutlu etsin. Herkes kendi derdinde, ben de senin. Gitmek lazım. Her şeyden, herkesten. Kısa Güzel Sözler Kitap, yalnız kalmış adamın dostudur. Güvenmiyorum, iyi niyetiniz bile kötü. Her şey büyümemiz içinmiş onu anladım. Anlarsın. Ama geç olur, hem de çok geç. Çünkü her bir yanım, aşık her bir yanına. Kısa ve öz; Canımı yakanın, canı yansın! Sen aşk nedir bilseydin, zaten gitmezdin.

“Kısmet değilmiş” diye diye ömrümüz bitti. Hayallerinize yakışan adamları kaybetmeyin. Adaletin bulunmadığı yerde, herkes suçludur. Sen gittikten sonra kim gelmiş hiç bakmadım. O sustu. Ben sustum. Bir daha hiç konuşmadık. Bir şey olacağı yok, ama insan bekliyor işte. Ve sen, içimde eskimeyecek en güzel hatırasın. Seni mutlu eden birisi varsa, boşver gerisini. Her şeyi unuturum ama yapılan yanlışları asla. Yaşın değil, yaşadıkların öğretir sana hayatı. Dünyanın en güzel gülüşünü ona vermişler sanki. Yan yanaydık ve şehir böyle mucize görmemişti. Ve bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin. Gözler ne renk olursa olsun, göz yaşları hep aynı renktedir. Siz de kısa sözler eklemek istiyorsanız ya da sayfa hakkında görüşlerinizi söylemek istiyorsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top