İyi Yolculuklar Mesajları, İyi Yolculuklar Sözleri, Hayırlı Yolculuklar Mesajları

Güzel ve rahat bir yolculuk geçirmen dileğimle. Yolun açık kalbin benimle olsun. Kendine iyi bak. Şuan ben de seninle gelmek isterdim. İyi yolculuklar. Bazı mutluluklar yolculuklarla başlar. Melissa Senate Kazasız belasız varman dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Benim yerime de bol bol gez toz. Seni özleyeceğim canım! Öyle bir dinlen ki artık seneye kadar tatilden bahsetme. Tatillerin en güzeli senin olsun bir tanem. İyi yolculuklar! Dualarım hep seninle olacak yolun açık olsun güzel arkadaşım. Bu küçük ayrılıklara, büyük birlikteliğimiz için katlanıyoruz. Tatilin tadını çıkar, hayırlı yolculuklar tatiller canım benim! Fazla özletmeden gel geri. Ayağına İyi Yolculuklar Mesajları taş değmesin. İyi yolculuklar. Gittiğinde çok özlenileceksin. Güle güle sevdiğim yolun açık olsun.

Allah’a emanet ol ki melekler hep yanında olsun selametle git selametle gel. Bu yolculukta aynı aşk gibi ; gittikçe insana batmaya ve acı vermeye başlıyor. İyi yolculuklar bir tanem; sensizlik göz açıp kapanıncaya kadar geçer inşallah. Dosdoğru bir yolda hiç aksamadan su gibi gidip gelmen dileğiyle, iyi yolculuklar.

Bazı yolculuklar daha onlar yola çıkmadan başlar. Hatta bazen çok daha önce. F. Ervas Hem para harcayıp hem de mutlu olmak istiyorsanız hemen yola çıkıp bir yerlere seyahat edin. Yeni hayatları tanımak ve yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsan o zaman yola çıkmalısın. M.Cugy Yaşamınızda seyahate ayırdığınız bütçe, hayatınıza yaptığınız en iyi yatırımdır. Kahle Sevensır. Yolculuklar, bize hep mührü olmayan bir hüznü hatırlatır. Çünkü hatırlama yetiniz artıkça artar. Sen giderken arkandan dualarım hep seninle olacak sen gelene kadar da seni düşüneceğim. İyi yolculuklar. Canım kardeşim yolun açık olsun. Allah sağ salim gittiğin yere ulaşmak nasip etsin. Hayırlı yolculuklar. 9. Allah’ım seni kazalardan belalardan korusun oralarda. Güle güle git güle güle gel canım! Allah kavuştursun! Bu kısa ayrılıklara, uzun sürecek birlikteliğimiz için katlanıyorum. En kısa sürede gidip gelmen dileğiyle hayırlı yolculuklar. Seni önce Allah’a sonra kalbime emanet ediyorum. Allah’ım seni her zaman korusun selametle gidip, selametle gelsin. Hayırlı yolculuklar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top