Instagram Video İndirici

Instagram video indirici, Instagram videolarını herhangi bir ücret ödemeden indirmenize izin veren bir indirme aracıdır. Bu özelliğin özgürleştirici yanı, kullanım kolaylığı ve pratikliğinden kaynaklanmaktadır. Instagram’ın kendisi böyle bir özellik sağlamasa da, birçok kullanıcı çaresiz durumda. Bu nedenle Instafollowers olarak, Instagram videolarını istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman indirebilmenizi sağlayan özellikler oluşturmaya karar verdik. Ücret alınmaz, reklam gösterilmez, uzantı istenmez ve şifre gerekmez. Tek yapmanız gereken kullanıcı adınızı girmek, indirmek istediğiniz videoyu seçmek ve indir düğmesine tıklamak.

Neden Instagram Video İndiriciyi Kullanmalısınız?

Hemen hemen tüm sosyal medya platformlarında kullanıcıların paylaştığı videoların indirilmesine izin verilmemektedir. Bunun nedeni, insanların içeriğini indirmenin sunucuya çok fazla ekstra yük getirmesi ve mahremiyete ve yasallığa zarar vermesidir. Bu nedenle Instagram videolarını varsayılan seçenek olarak indirmek mümkün değil. Aynı şekilde YouTube, Facebook, Twitter gibi diğer platformlarda da video içeriği indiremiyorsunuz. Hiç Instagram’da izlemekten keyif aldığınız bir videoyu indirme ihtiyacı duydunuz mu? Kullanımı tamamen ücretsiz ve anonim olan bir Instagram Video İndiricisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz.

Instagram’dan video indirmek kulağa hoş geliyor. Instagram video indirici ile çok hızlı bir şekilde çevrimiçi yapabilirsiniz. Instagram video yakalama aracımız tamamen ücretsizdir ve kullanımı %100 güvenlidir. Bunu tamamen anonim olarak yapabilirsiniz; sitemize üye olmanıza ve üye olmanıza bile gerek yok. İstediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını girerseniz o kullanıcının tüm videolarını indirebilirsiniz. Ancak videolarını indirmek için seçtiğiniz kişinin Instagram hesabının herkese açık olması gerekir. Aksi takdirde, korumalı hesaplara sahip kişilerin videolarını indiremezsiniz. Aklınızda bulundurmanız gereken temel bir kuraldır.

Instagram Video İndirme Özelliği: Neden Yok?

Instagram neden video indirmenize izin vermiyor? Eh, bu durum tamamen şirket stratejisi ve mahremiyetten kaynaklanmaktadır. Başka kullanıcılara ait videoların indirilmesi sunucuları o kadar meşgul eder ki maliyetleri arttırır. Instagram her ne kadar güçlü bir şirket olsa da teknik olarak çok külfetli olduğu için ekstra maliyetleri kısmaları yine de anlaşılır. Ama endişelenme. Instagram buna izin vermese bile, bunu yapmanın farklı bir yolu var. InstaFollowers olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına değer veriyoruz ve size yardımcı olabildiğimiz için çok mutluyuz. Bu web sayfasından, indirmek istediğiniz her Instagram videosunu indirebilirsiniz. Bu Instagram video çıkarma aracını %100 ücretsiz ve filigransız olarak  sunuyoruz .

Instagram Videolarını İndirmek İçin Hangi Web Sitesini veya Uygulamayı Kullanmalısınız?

Bazı 3. taraf uygulamalar da Instagram videolarını indirmeyi teklif ediyor. Bu uygulamaların çoğu ücretlidir, yani ücretsiz bir çözüme ihtiyacınız varsa bunlar size göre değil. Ayrıca, bu özelliğe sahip olduğunu iddia eden birçok web sitesi veya uygulamanın dolandırıcı olduğunu ve önemli bilgilerinizi çalabileceğini unutmayın. Üçüncü taraf bir uygulama yüklediğinizde bazı güvenlik sorunları ortaya çıkabilir. Ancak InstaFollowers web sitesini kullanmanın %100 güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Videoya göre 720p, 1080p veya 4k olarak sunduğumuz hizmetin kalitesine odaklanıyoruz. Veri toplamıyoruz veya kişisel bilgilerinizin hiçbirini kaydetmiyoruz. Kısacası, web servisimiz, güvenliğinden emin olmayacağınız başka bir web sitesine veya mobil cihazınıza indirmeniz gereken bir uygulamaya (telefonunuzun depolama alanını kullanacak) göre her zaman en iyi ve en güvenli kullanımdır. .

App Store veya Google Play Store gibi uygulama pazarlarında çevrimiçi olarak yüzlerce web sitesi ve uygulama bulabilirsiniz. Bazıları sorunsuz çalışıyor olabilir, ancak genellikle önemli bir kısmı dolandırıcılıktır ve bunları indirmek iyi bir fikir değildir; tüm bilgilerinizi, hatta kredi kartı bilgilerinizi bile çalabilir ve paranızı çalabilirler. Böylece merak ve güven dolandırıcılığı uygulamaları nedeniyle kendinizi tehlikeye atabilirsiniz. Bazı uygulamaların kullanımı ücretsiz değildir, öyleyse neden ücretsiz olarak yapabilecekken zor kazandığınız parayı harcayasınız? InstaFollowers ile ödeme yapmanıza gerek yok ve nihai sonucu saniyeler içinde alacaksınız. Ayrıca bu uygulamalara bazı izinler vermeniz gerekebilir ve genellikle sizden uygulamaya üye olmanızı isterler (üye olmak için onlara hakkınızda bilgi vermeniz gerekir, örneğin posta adresiniz, konumunuz vb. Bazı şüpheli uygulamalar, arama günlüklerinize, mesajlarınıza vb. erişmek için daha fazlasını bile isteyebilir. Onlara asla güvenmeyin). Bu nedenle, her zaman çevrimiçi yapmayı seçmenizi öneririz. Daha hızlı ve daha güvenlidir.

Instagram videolarını indirmek için InstaFollowers hizmetini kullanırsanız, birkaç saniye içinde Instagram’dan istediğiniz videoları bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya başka herhangi bir mobil cihazınıza indirebilirsiniz. İndirme veya video boyutu için bir sınır yoktur. Hesap herkese açıksa (herkes görebilir), kullanıcı adını girebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Bir Instagram hesabındaki tüm videoları listeleyebilir ve tercihinize göre indirebilirsiniz. İndirme hızınız mevcut işlem yoğunluğunuza ve internet bağlantınıza göre değişiklik gösterebilir.

İndirilen videolar Instagram kullanıcılarının hesaplarından alınır ve bu videoların kullanım sorumluluğu bu hesaplara aittir. Instagram videolarını anonim olarak indirmenize izin veren bu aracın Instagram ile herhangi bir bağlantısı olmadığını lütfen unutmayın. Instagram videolarını indirebilir ve kaydedebilirsiniz, ancak içerik yine de ilgili sahiplerine aittir.

Instagram Videolarını Kaydettiğinizde Ne Olur?

InstaFollowers ile istediğiniz Instagram HQ videosunu indirdiğinizde, yeni dosyanız doğrudan cihazınızın dahili belleğine kaydedilir. Böylece, en yüksek kalite standardı ile videoyu istediğiniz kadar tarayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Instagram, içerik koruyucu aracımız aracılığıyla içerik indirdiğinizi asla öğrenemez, bu nedenle Instagram videolarını indirdiğinizde işlem size herhangi bir zarar vermez. Ancak, her zaman dikkatli olmalısınız. Instagram videolarını indirmek yasa dışı veya yasak değildir, ancak yine de orijinal göndericiden izin almalısınız. İndirmek için izin almayı başaramadıysanız, hiç yapmamayı düşünmelisiniz.

Tekrarlıyoruz, InstaFollowers tamamen anonim davranır, bu nedenle Instagram, bazı kullanıcıların içeriğini indirdiğinizi öğrenmez. Ancak içeriklerini çevrimiçi paylaşırsanız, bulunma riskine girebilirsiniz ve böyle bir durumda sahibi sizi şikayet edebilir.

Instagram DM Video İndirici Diye Bir Şey Var mı?

Hayır, Instagram DM’leri gizlidir ve yalnızca gönderen ve alıcı tarafından erişilebilir. InstaFollowers olarak gizli konuşmalara erişemiyoruz ve erişmeyeceğiz. %100 yasal tutuyoruz ve yalnızca herkese açık videoları indirmenize yardımcı oluyoruz; bu, sahibinin içeriğinin herkes tarafından görülmesi konusunda sorun yaşamadığı anlamına gelir.

Instagram’dan Ücretsiz Videolar Nasıl İndirilir?

Ücretsiz ve en iyi video indirme hizmetimiz ile video boyutu ne olursa olsun istediğiniz videoyu istediğiniz hesaptan kolayca indirebilirsiniz. Instagram video koruyucumuzla Instagram videolarını  başarıyla indirmek için bu adım adım kılavuzu izleyin :

 1. İndirmek istediğiniz videoların sahibi olan Instagram kullanıcısının kullanıcı adını verilen kutuya girin. Veya istediğiniz videonun URL’sini doğrudan kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bunun için Instagram’ı PC’den görüntülemeniz, indirmek istediğiniz videoyu açmanız ve adres çubuğundan adresi kopyalamanız gerekiyor.
 2. İndir düğmesini tıklayın .
 3. Bağlantı hızına ve sunucu bağlantısına bağlı olarak, en kısa sürede kullanıcının Instagram videolarının listesini göreceksiniz. Veya istediğiniz videonun URL’sini yapıştırırsanız, yalnızca o videoyu görürsünüz.
 4. Videoları görüntüleyin ve indirmek istediklerinizi seçin.
 5. Bir videoyu indirmek istiyorsanız, altındaki indir düğmesine tıklayın, otomatik olarak yeni bir sekmede açılacaktır.
 6. İçeriğe sağ tıklayın ve Videoyu farklı kaydet… seçeneğine tıklayın. Ardından dizini seçin ve videoyu tercih ettiğiniz cihaza indirin.
 7. Kullanıcı profili gizliyse (kullanıcının izni olmadan içeriğini görüntülemek için herkese açık olmayan hesaplar), bunu yapamazsınız. Yalnızca herkese açık hesabı olan kullanıcılara ait videoları indirebilirsiniz. Korumalı bir hesaba girerseniz bir hata mesajı alırsınız.
 8. Çoklu indirme henüz desteklenmediği için videoları tek tek indirmeniz gerekiyor.
 9. Bu hizmeti sitemize üye olmadan anonim olarak kullanabilirsiniz. Günlük kullanım limiti yoktur.
 10. Bu hizmet aracılığıyla indirdiğiniz videolar aynı kalitede tutulur. Yüksek kaliteli mp4 formatında indirebilmeniz için video kalitesinde herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

Instagram Reels Nasıl İndirilir

Instagram, reels adı verilen yeni bir özellik ile karşımıza çıktı. Bunlar hikaye gibi kısa videolar; ancak kaybolmazlar. İyi haber şu ki, aynı araçla Instagram reel videoları indirebilirsiniz. Ayrı bir Instagram reels indirme aracı aramanıza gerek yok. Makaralı videoları indirme adımları yukarıdaki adımlara benzer. İşte buradalar:

 • Makara videosunu bulun veya videonun bağlantısını indirip kopyalamak istiyorsunuz.
 • Bağlantıyı Instagram profiline de kopyalayabilirsiniz.
 • Ardından, kopyalanan bağlantıyı videoları indirmek için kullandığınız kutuya yapıştırın.
 • İndir düğmesine tıklayın, istediğiniz Instagram reel videosunu göreceksiniz.
 • İstediğiniz videoyu gördükten sonra, Instagram makaralarını cihazınıza kaydetmek için indirme düğmesine bir kez daha tıklayın.

Servisimizi beğenmenizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz için WhatsApp müşteri hizmetleri hizmetimiz 7/24 çevrimiçi ve size yardımcı olmaya hazır. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Instagram Stories’i indirmek  veya Twitter Video Downloader’ı kullanmak istiyorsanız diğer hizmetimize göz atın .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top