Cool Sözler, Havalı Sözler, Afilli Sözler

Hayat yanlış anlayınca daha güzel. Ne yaşattıysanız aynısını yaşayın. Herkes yanlış bi ben doğruyum evet. Gidene kal demem hatta el sallarım. N’oldu PAŞAM, zoruna mı gitti YAŞAM. I love, my life (Hayatımı seviyorum) Beklenti yok, hayal kırıklığı da yok. Az insan ile çok fazla huzur keşfedin. İyiler kaybedilir, kaybetmezler.

Herkes kusurlarıyla kusursuzun peşinde. İlk ve son kural; asla pes etmeyeceksin. Anı yaşa, başka şansın yokmuş gibi yaşa. Oyun biter ve herkes olduğu yerde kalır. Sarayda büyümedik ama kral hep bizdik! Siz siz olun, benim gibi olamazsınız zaten. Küçük hatıralar büyük anlamlar içerir bende. Yaptığınız tüm her şey bir gün sizi bulacak.

Ruh eşi çok sıradan bana suç ortağı lazım. İntikam almayı sevmem ama ödeşmek adettendir. Zamanın silemediği şeylerle dolu kafamın içi. Her şeyi bilmene gerek yok. Haddini bil yeter. Bir söylediğimi kralı gelse iki kere söylemem. Verdiğimiz hiçbir çabaya değmeyen Cool Sözler insanlar var. Altın kural ne biliyor musun? Umursamayacaksın. Dengesiz değiliz, sadece siz dengimiz değilsiniz. Sadece bilmenizi istediğim kadarını biliyorsunuz. Elalem konuşsun ben yine bildiğim doğruyu yaparım. Bir havalar, bir havalar; sanırsın ejderhası var. Gözümden düşenler oluyor, eğilip aşağıya bakmıyorum. Neden bu kadar safa yatıyorsun? Yatacak yerin mi yok?

Kaybettiğimi düşünebilirsiniz, mutluluk sizin de hakkınız. Güçlü kal. Bırak nasıl üstesinden geldiğini merak etsinler. Ben mükemmel olmayabilirim ama sen de tek seçenek değilsin. Ben kötü biri değilim. Sen iyi biri olmamı haketmemişsindir. Prensip olarak herkesin fikrini alıp kendi bildiğimi yaparım. Arkamdan konuşan herkes, arkamda oldukları için konuşuyorlar. Hesaplamalarım doğru çıkıyor, insanların çoğuna gerek yokmuş.

Tek başına hayatı öğrenen insanı, kimse yokluğuyla korkutamaz. Kalmak için sebebinin olmaması, gitmek için yeterli bir sebeptir. Bugün doğru dediğime yarın yanlış derim, paşa gönlüm nasıl isterse. Saygıda kusur etmişliğimiz olduysa, saygıyı hak etmiyorsunuz demektir. Beni değiştirmeye çalışmayın ben değişmem, siz beklentilerinizi değiştirin. Eğer benimle ilgili bir sorununuz varsa hiç ilgilenmiyorum, haberiniz olsun. Bir tane hayatım var onu da siz istediğiniz gibi yaşamayacağım, boşuna akıl vermeyin. Mutluluğumuz kimin canını acıtıyorsa, onlara sesleniyoruz: Durun! Daha, yeni başladık. Şu ömrümde hiçbir işim yolunda gitmemiş olabilir ama hiçbir şey de beni yolumdan edemedi.

Sakın profilime bakıp yargılama beni. Ne yaşadıklarımı biliyorsun ne de hissettiklerimi. Ya geç karşıma ortalığı sevginle inlet ya da çekil kenara adam gibi nasıl sevilir seyret. Geçmişe dönük keşkelerle yaşamaktansa geleceğe dönük belkiler ile yaşamayı tercih ederim. En kötü halimi kaldıramayan insanlara sesleniyorum; en iyi halimi görmeyi hak etmiyorsunuz. Varlığım bazılarını rahatsız etse de, uzaktan beni gizli gizli takip etmelerine bayılıyorum… Sen benim ismimi bile söyleyemezsin. Bırak dost kalmayı benimle, düşmanım bile olamayacaksın. Benim çoktan öğrenip de unutmaya başladığım şeyleri yeni yeni öğreniyorsun, sence eşit miyiz? Sanıldığı kadar kötü biri değilim, sadece insanlara göstermek istediğim tarafımı gösteriyorum. Kızlar daima beni gördüklerinde bu çocuğun sevgilisi vardır dediklerinden uzun zamandır yalnızım.

Arkamdan konuşan insanlar, konuşmaya devam edin. Küçük insanlar konuşur, Büyük insanlar konuşulur… Mutluluğum kimin canını acıtıyor ise onlara sesleniyorum. Durun! daha henüz fragmanları gösteriyorum. Ben en azından katilimi tanıyorum. Fakat sen bir gün sevilmediğin bir yürekte, kim vurduya gideceksin… Beni yarı yolda bırakan insanlara, hedefime ulaşınca nasıl yollarını bulamadıklarını, en tepeden bakacağım. “Ömrün, saçların kadar uzun ve güzel olsun” dedi giderken adam. Ve kadın, o günden sonra bir daha hiç uzatmadı saçlarını. Ben raptim çok mantık teptim, hiç değil heptim koyu karamsar renktim, velhasıl çiftesinde pektim, binlercesine karşı tektim. Sagopa Kajmer Ya tamam en cool en havalı en değişik sensin bad boysun okey bak hepimiz kabullendik fakat nolur kendini kasa kasa güvercin gibi yürüme.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top