Bulut ile İlgili Sözler, Bulut Sözleri, Bulutlar ile ilgili Güzel Sözler

Kuş kanadında bir bulut mu yalnızlık? Bulut geçti. Gözyaşları kaldı çimende. Bulutun yükü ağırdır, yağmurdan dolayı. Bir bulut gibisin, yakın ama dokunulmaz. Bulutlar gider, sen gökyüzü ol, hiç gitme.

Her bulut fırtına doğurmaz. W. Shakespeare Olmasaydı bulutlar, nasıl yeşerir de umutlar? Sen, güneşli gökyüzümdeki tek kara buluttun. Bulutlara yazılacak en güzel söz senin adın. Bulutlar bir yağmur damlası için çok yüklüydü. Üstüme varma, bulutları tutamam. Attila İlhan Hikayemi bulutlara sor, onlar sana beni anlatır.

Bulutlar diyorum bu dünyaya göre fazla güzeller. Bir bulut olsaydım, ne de güzel ağlardım ama sana. Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler? Mevlâna Bulutlar açmadı, mavi gök orda mı? Cahit Zarifoğlu Ben kalbimi bulutların üstünde bıraktım. La Edri Güneş bulutun kalbini kırdı, ondandır bu yağmurlar.

Gökyüzüne bir bak, o gri bulutlar ıslatacak ikimizi de. Güneş her zaman bulutların üzerinde parlar. Paul F. Davis Hikaye yazarı olsam, bulutların üstünde bir dünyada yaşardım. Bulutlar gelir ve gider. Ancak gökyüzü hep baki kalır. Osho Gün biter gülüşün kalır bende. Anılar gibi sürüklenir bulutlar. Her bir yeri kaplayan derin bulut. Aklım uç diyor bana, gönül unut. İstediğin yere kaçıp git ancak seni takip eden bir bulut olacaktır. Sevgi varsa kara bulutlarda bile güneşi görürsün. Brezilya Atasözü Ben sana bakınca dolardım bulut gibi. Bulut ile ilgili Sözler Dolardım da bir türlü yağamazdım. Aşk bulutlar gibidir gelip giderler. Önemli olan seninle olacak bulut. Gökyüzünde yağmur, yeryüzünde biz. Bulutlar mı sırılsıklam saçlarımız mı? Neden üzülüyorsun? Bulutlar gelirler ve giderler. Gökyüzü hep baki kalır.

Sen gökyüzü kadar maviysen bende o kadar siyah. Affet bulutun olamıyorum. Gökyüzü ve güneş her zaman oradadır. Gelen ve giden bulutlar. Rachel Joyce Bulutlar diyorum; fazla özgürler. Bir gün ben de özgürlüğümü alıp geleceğim. Bir bulut olsaydım her zaman senin için ağlardım, hep senin üzerine yağardım. Ben ölürsem akşamüstü ölürüm. Uzaktan bir bulut geçer, karanlık bir çocuk bulutu. Seni gördüğüm zaman bir bulut gibi nem https://www.neguzelsozler.com dolardım, dolardım ama bir türlü yağamazdım. Gökyüzümde gri bulutlar dolaşıyor gelsen de dağılsa bulutlar, gökyüzümde güneş açsa. Maceramızın sonu ne oldu, dinle: Bulutlar gibi geldik ve rüzgarlar gibi geçip gittik.

Sana olan hasretimi bulutlara yükledim, senin üstüne sağanak sağanak özlemim yağacak. Etrafında bulutlar olabilir ama sen hep benim güneş ışığım olacaksın. Richelle Mead Beni sevmezsen yağmurları sev. Bulutlar ağlasın, sen gül güneş doğsun yeniden. Şebnem Ferah Şimdi gökyüzüne bakmıyorum artık, bir bulut görsem gösterecek kimim var? Nadejda Mandelstam Yıllardır kendini bulutlarda saklayan illegal bir yağmurum. Bir yağsam, pahalıya mâl olacağım. Didem Madak Yağmura dökülmüş bulut gibiyim. Ne ağlayabildim ne gülebildim. Şu koca dünyada benim bildiğim. Ne yaşaya bildim ne ölebildim. Yeşil pencerenden bir gül at bana. lşıklarla dolsun kalbimin içi. Geldim işte mevsim gibi kapına. Gözlerimde bulut, saçlarımda çiy. İki kıyı gibiyiz. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız. Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum. İki kıyıyız hep, biraz uzak ama sonsuza dek bir arada. Bulut geçti, göz yaşları kaldı çimende. Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde? Bugün bu çimen bizim, yarın kim bilir kim Gezecek bizim toprağın yeşilliğinde.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top