Anlamlı Sözler, Anlamlı Güzel Sözler, Anlamlı Mesajlar

Anlamlı Sözler, Anlamlı Mesajlar, Güzel Sözler, Kısa Anlamlı Sözler sayfasında bulunmaktasınız, Sizde Anlamlı Söz eklemek istiyorsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Anlamlı Sözler Hiç bir canın acısı, senin acından az değildir. Sаvаşı zenginler çıkаrır, yoksullаr ölür. Sаrtre Allаh de ve sus! Bаşkа hiç bir şey söylemeye değmez. Aslа vаzgeçmeyin, kаybedenler yаlnızcа vаzgeçenlerdir. 10 kilitli kаpıdаn dаhа güvenlidir bаbаnın evde oluşu.

Her elini sıkаnlа dost, her cаnını sıkаnlа düşmаn olmа. Hаyаttа hep mutlu olursаm, hаyаlini kurаcаk neyim kаlır? Herkes bir yаşаm seçer ve seçtiği yаşаmın bedelini öder. Her insаn, yаpmаdığı tüm iyiliklerden suçludur. Voltаire Seni hayallerine ulaştıracak en önemli şey, cesaretindir. Unutamadığın kişi, daima senden uzakta olandır. Chuck Palahniuk Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Paul Boese Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın; dahası yok. Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır. hem de pırıl pırıl. Bazen gerçek duymaya ihtiyacımız olan son şeydir. The Flowers of Wa Kişi kim olduğunu bilmek isterse, kimleri sevdiğine baksın… Mevlana. Hayal kurmazsan hayal kırıklığı da olmaz. Üzülmezsin işte. -Suskunlar Anlamlı Güzel Sözler Güzeli güzel yapan edeptir, edep ise güzeli sevmeye sebeptir! Mevlana Kime ok atmayı öğrettimse, bir gün beni nişan aldı.

Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece kaçtığın her yer cehennemdir. Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, kimse yardım edemez. Pestalozzi Her seven isimsiz bir kahramandır ve insan, sevebildiği kadar insandır! Bir şeyi kaybedeceğinizi anladığınız zaman çok seversiniz. The Grifters Ve bir gün gelir tüm dualar kabul olur, yeter ki inanmaktan vazgeçmeyin. Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acıyı paylaştığın insanlar özeldir… Belki hiç bir şey yolunda gitmedi; ama hiç bir şey de beni yolumdan etmedi! Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiç bir önemi yoktur. Sende, ben, imkansızlığı seviyorum; fakat asla ümitsizliği değil. Nazım Hikmet Hayatınız kötü bir yola girmişse, unutmayın; Direksiyondaki sizsiniz. Longston Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış Anlamlı Sözler cümlelerimiz olacak. Furuğ Ferruhzad Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, gözyaşlarımızın rengi aynıdır.

Bu dünyadaki tek servet ailendir. Paradan ve kudretten daha önemlidir. Godfather Bir insanın, bir insana verebileceği en güzel hediye; ona ayırabileceği zamandır. Bazen en sıradan şeyler bile, doğru kişi ile birlikte yapıldığında sıradışı olur. Yanlış bildiğin yolda; herkesle yürüyeceğine, doğru bildiğin yolda; tek başına yürü. Bir yalan hangi amaçla söylenirse söylensin her zaman en kötü gerçekten daha kötüdür. Kendini ne kadar büyük görürsen gör. Bende sadece gözümün gördüğü kadarsın. Ötesi yok. Önüne çıkana engel dersen, takılıp düşersin; basamak dersen, bir basamak yükselirsin.

Her alışkanlık elimizi daha becerikli, aklımızı ise daha beceriksiz hale sokar. Nietzsche Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin… Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu. Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın. Mevlana Bazen arkasına dönüp bakması gerekir insanın; Nerden geldiğini unutmaması için. Şems-i Tebrizi Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana bir daha inanmayacak olmam. Victor Hugo İnsanların, senin hakkında ne düşündüklerini önemsemeyerek, ömrünü uzatabilirsin mesela. Bukowski Ertelemek yaşamın mayasını kaçırır. Kızdıysan bağır, sevindiysen söyle, özlediysen arkasından koş.

Ve. Bir gün herkes anlar, sevdiğinin kıymetini. Ama gidince, Ama bitince, Ama ölünce. Kısaca; İş işten geçince! Söz sizin ağzınızda olduğu sürece, sizin esirinizdir. Söz ağzınızdan çıktıktan sonra, siz onun esiri olursunuz. Yarın öleceğimizi bilsek, tüm kırgınlıkları unuturuz; ama biz sonsuza kadar yaşayacakmış gibi kırıcı ve gururluyuz. Mutlu insanlar; Her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, Sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir. Huxley Salak ! Hala kalkmış soranlara ‘ben ayrıldım’ dersin diyor . Öldürdüğü yetmiyor ya , bir de intihar süsü vermeye çalışıyor. Küçük İskender Çocuklarınıza zengin olmayı değil, mutlu olmayı öğretin. Böylece, hayatları boyunca sahip oldukları şeylerin fiyatını değil, kıymetini bilirler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top